Suurland Outdoor plattegrondkasten, led displays en led schermen

 

 

 

  

 

Suurland Outdoor BV
Anderlechtstraat 15
Postbus 1343
5602 BH  Eindhoven
Tel. 040 - 26 42 305
info@suurlandoutdoor.nl

 

Advertentieverkoop                              Jan Bemelen, salesmanager

06 512 63 506
 j.bemelen@suurlandoutdoor.nl

Gemeentelijke Contacten
Bart Loos, gemeentelijke contacten & legal

06 512 63 483
b.loos@suurlandoutdoor.nl

Operations                                      Sander Goedhart, operations & finance

040-264 23 05
s.goedhart@suurlandoutdoor.nl

Gemeentelijke Contacten
Patrick Martis, accountmanager gemeenten

06 515 84 744
p.martis@suurlandoutdoor.nl

Schade, Onderhoud & Planning
Clemens de Rijck, coördinator planning

040-264 23 05
c.drijck@suurlandoutdoor.nl

Projecten & Communicatie
Inge Vos, marcom 

040-264 23 21
i.vos@suurlandoutdoor.nl

DTP & Advertentiebeheer
Dave van der Zalm, advertentiebeheer

040 264 21 21
d.vdzalm@suurlandoutdoor.nl

Operations
Marianne Rademaker, backoffice

040 264 23 05
m.rademaker@suurlandoutdoor.nl

Directie
Theo Verhallen

06 212 06 393
t.verhallen@suurlandoutdoor.nl